Logo-front

Emlak Yönetim Sistemi

IWBFrontDesk bir Property Management System (PMS) için ihtiyacınız olan tüm özellikleri sunuyor. Oteller için uygundur, Hosteller, Oda ve Kahvaltı, ve daha fazlası.

Gayrimenkul yönetim sistemleri - daha fazla bilgi

Bugün Başlayın

Sadece birkaç dakika içinde olun. Eğer bir yıl için kayıt yaptırırken 3 ay ücretsiz kadar alın. Bir kaç dakika içinde rezervasyonu yönetmeye başlayın. Ön büro yönetmek kolay olmamıştı.

IWB Resepsiyon için kayıt

Tasarruf

Birkaç dakika içinde, size emlak yönetim sistemi için% 40 ila% 85 dan tasarruf edilebilir. Bugün artan kar başlayın.

Otel yönetim sistemi, pansiyonun yönetim sistemi, fiyatlandırma

IWB ile entegre

Instant World Booking (IWB) konaklama için rezervasyon Motorları (otel, pansiyon ve hostel web siteleri için), Kanal Yönetimi ve Ödeme Sistemleri için kesin bir kaynaktır.

Instant World Booking Rezervasyon Motorlar, ödeme sistemleri, ön büro yazılımları, kanal yönetimi

Web Sitesi ile entegre

Web siteniz Rezervasyon Motoru için düşük fiyat garantisi ait değildir. IWBFrontDesk Instant World Booking popüler rezervasyon motorları ile tam entegrasyon sunar.

Rezervasyon Motorlar IWBFrontDesk ile entegre

IWBFrontDesk 2.0 Tanıtımı

Otelinizi, yatak ve kahvaltı, ya da pansiyon için tam özellikli bir emlak yönetim sistemi mi ihtiyacınız var?


Para kazanmak ister misiniz?
IWBFrontDesk tamamen sıfırdan yeniden tasarlandı. Bizim nesil emlak yönetim sistemi (PMS) Eğer 21. yüzyılda ön büro için ihtiyacınız olan tüm araçları sunan, dünya çapında müşterilerimizin ihtiyaçlarını dinliyor.

IWBFrontDesk artık istediğiniz özellikleri, size ihtiyacınız olan araçları, artı kullanımı kolay olan temiz ve basit bir arayüze sahip. Bunu kolay, çok kısa bir süre içinde istediğiniz tüm özellikleri keşfetmek ve öğrenmek bulacaksınız. Ve, bizim tam müşteri desteği tüm servis ihtiyaçları için kullanılabilir.

% 40% 85 Tasarruf

IWBFrontDesk birçok popüler emlak yönetim sistemleri (ön büro yazılımı) daha ucuzdur. Bugün karşılaştırın.


Instant World Booking anda, bizim temel ilkelerinden biri teknoloji sadece hayatınızı daha kolay ve daha verimli hale getirmek gerektiğini, aynı zamanda da maliyetleri azaltmak gerekir. IWBFrontDesk kesinlikle bu hedeflere ulaşır.

Rekabet eden sistemlerin fiyatları bazen% 10 yıl veya daha fazla bir oranda, hızla artmaktadır. Instant World Booking fiyatları sabit tutarak bir geleneğe sahiptir ve rekabetin en çok daha düşüktür.

Fiyatları karşılaştır Diğer popüler emlak yönetim sistemleri ile.

IWBFrontDesk tamamen sıfırdan yeniden tasarlandı. Bizim nesil emlak yönetim sistemi (PMS) Eğer 21. yüzyılda ön büro için ihtiyacınız olan tüm araçları sunan, dünya çapında müşterilerimizin ihtiyaçlarını dinliyor. IWBFrontDesk artık istediğiniz özellikleri, size ihtiyacınız olan araçları, artı kullanımı kolay olan temiz ve basit bir arayüze sahip. Bunu kolay, çok kısa bir süre içinde istediğiniz tüm özellikleri keşfetmek ve öğrenmek bulacaksınız. Ve, bizim tam müşteri desteği tüm servis ihtiyaçları için kullanılabilir.
 
 
Availability Calendar Yönetimi
Konuk Yönetimi
Rezervasyon Yönetimi
Çekici, derli toplu ve Zahmetsiz Arayüz
Muhasebe ve Raporlama
Faturalandırma Tablolar
Komple Online Çözüm (hayır yedekleme)
Tam Müşteri Desteği
Ile tam entegrasyon Instant World Booking
Ile tam entegrasyon IWB Channel ManagerIWBFrontDesk emlak yönetim sistemleri, ön büro yazılımları, otel rezervasyonlarında en iyisini sunar.
Instant World Booking oteller, pansiyonlar, ve yatak ve kahvaltı için çözümler uçtan uca sağlar. Konaklama web siteleri için rezervasyon Motorları, Kanal Yönetimi ve Ödeme Sistemleri dahil olmak üzere önde gelen hizmetleri hakkında daha fazla bilgi edinin.  Instant World Booking hizmetleri