Logo-front

Správa nehnuteľností systému

IWBFrontDesk ponúka všetky funkcie, ktoré potrebujete zo systému správu nehnuteľností (PMS). Vhodné pre hotely, hostely, B & B, a ďalšie.

Systémy správy nehnuteľností - dozvedieť sa viac

Začíname dnes

Prihlásiť sa behom niekoľkých minút. Získajte až 3 mesiace zadarmo, ak sa zaregistrujete na rok. Dátum konania výhrady v priebehu niekoľkých minút. Správa si denne nebolo nikdy jednoduchšie.

Registrácia Desk prednej tabúľ

Uložiť peniaze

Počas niekoľkých minút, môžete byť úspora z 40% na 85% pre váš systém správy nehnuteľností. Začať zvyšovať svoje zisky ešte dnes.

Hotel systém riadenia, hostel systém riadenia, ceny

Integrované s interaktívnou tabuľou

Instant World Booking (IWB) je rozhodujúcim zdrojom pre rezervácie motory (pre hotelové, B & B, a hosteli webové stránky), Channel Management a platobných systémoch pre ubytovanie.

Instant World Booking rezervácie Motory, platobné systémy, denne softvéru, kanál riadenia

Integrované s vašej webovej stránky

Opýtajte sa našej Záruka nízke ceny pre Váš motor stránky rezervácie. IWBFrontDesk ponúka plnú integráciu s populárnymi rezervácie motorov z Instant World Booking.

Rezervácia Motory integrovať s IWBFrontDesk

Predstavujeme IWBFrontDesk 2,0

Potrebujete full-featured Správa nehnuteľností systému pre Vášho hotela, nocľah s raňajkami, alebo ubytovni?


Chcete ušetriť peniaze?
IWBFrontDesk bol kompletne prepracovaný od základu. Počúvanie potrebám našich zákazníkov po celom svete, naše ďalšie generácie Správa nehnuteľností systému (PMS), ponúka všetky nástroje, ktoré potrebujete pre váš recepcii v 21. storočí.

IWBFrontDesk teraz má funkcie, ktoré chcete, aby nástroje, ktoré potrebujete, a navyše čisté a jednoduché rozhranie, ktoré je intuitívne. Zistíte, že je ľahké preskúmať a naučiť všetky funkcie, ktoré chcete vo veľmi krátkom čase. A naše kompletný záručný a pozáručný podpora je k dispozícii pre všetky vaše potreby servisu.

Úspora 40% až 85%

IWBFrontDesk je výrazne lacnejšie ako mnoho populárnych systémov správy majetku (front desk softvér). Porovnanie dnes.


Na Instant World Booking, jeden z našich hlavných zásad je, že technológie by mali byť nielen váš život jednoduchší a efektívnejší, mal by tiež znížiť svoje náklady. IWBFrontDesk určite dosahuje týchto cieľov.

Ceny mnohých konkurenčných systémov sa rýchlo zvyšuje, niekedy vo výške 10% alebo viac za rok. Instant World Booking má tradíciu udržanie cien stabilný, a oveľa nižšia, než väčšina konkurencie.

Porovnať ceny u iných populárnych systémov správy majetku.

IWBFrontDesk bol kompletne prepracovaný od základu. Počúvanie potrebám našich zákazníkov po celom svete, naše ďalšie generácie Správa nehnuteľností systému (PMS), ponúka všetky nástroje, ktoré potrebujete pre váš recepcii v 21. storočí. IWBFrontDesk teraz má funkcie, ktoré chcete, aby nástroje, ktoré potrebujete, a navyše čisté a jednoduché rozhranie, ktoré je intuitívne. Zistíte, že je ľahké preskúmať a naučiť všetky funkcie, ktoré chcete vo veľmi krátkom čase. A naše kompletný záručný a pozáručný podpora je k dispozícii pre všetky vaše potreby servisu.
 
 
Dostupnosť Správa kalendára
Hodnotenie riadenia
Rezervácia riadenie
Atraktívny, Prehľadný a bez námahy rozhranie
Účtovníctvo a reporting
Fakturačná Vyhlásenie
Kompletné prihlásený Solution (žiadne zálohy)
Full Zákaznícka podpora
Plná integrácia s Instant World Booking
Plná integrácia s IWB Channel ManagerIWBFrontDesk ponúka najlepšie v systémoch správy majetku, Recepcia Software a hotelových rezervácií.
Instant World Booking poskytuje začiatku až do konca riešenia pre hotely, hostely, a bed & breakfast. Dozvedieť sa viac o našich popredných službách, vrátane rezervácie Motory pre ubytovanie webové stránky, Channel Management a platobných systémov.  Instant World Booking služby