Logo-front

Systemu Zarządzania Nieruchomościami

IWBFrontDesk oferuje wszystkie niezbędne funkcje z Systemu Zarządzania Nieruchomościami (PMS). Nadaje się do hoteli, hosteli, pensjonat, i więcej.

Systemy zarządzania nieruchomościami - Dowiedz się więcej

Zacznij już dziś

Zarejestruj się w kilka minut. Dostać się do 3 miesięcy za darmo przy rejestracji na rok. Rozpocząć zarządzanie rezerwacjami w ciągu kilku minut. Zarządzanie recepcji nigdy nie było łatwiejsze.

Rejestracja dla Desk IWB Frontu

Oszczędność pieniędzy

W ciągu kilku minut można być oszczędność od 40% do 85% dla systemu zarządzania nieruchomościami. Start zwiększenie zysków dziś.

Hotel System zarządzania, system zarządzania hostel, ceny

Zintegrowany z IWB

Instant World Booking (IT) jest ostatecznym źródłem systemów rezerwacji (na hotel, B & B, oraz na stronach internetowych hostel), zarządzanie kanału i systemów płatności przy zakwaterowaniu.

Silniki Instant World Booking rezerwacji, systemy płatnicze, przednia oprogramowanie biurkowe, zarządzanie kanałami

Zintegrowany z witryną

Zapytaj o Gwarancja niskiej ceny dla Twojej stronie Booking Engine. IWBFrontDesk oferuje pełną integrację z popularnymi silnikami Rezerwacja od Toronto.

Silniki rezerwacyjnych zintegrować z IWBFrontDesk

Wprowadzenie IWBFrontDesk 2,0

Potrzebujesz pełni funkcjonalny system zarządzania nieruchomościami dla hotelu, bed & breakfast, lub hostel?


Chcesz zaoszczędzić pieniądze?
IWBFrontDesk został całkowicie przeprojektowany od podstaw. Słuchanie potrzeb naszych klientów na całym świecie, nasz system nowej generacji zarządzania nieruchomościami (PMS) oferuje wszystkie narzędzia potrzebne do recepcji w 21 wieku.

IWBFrontDesk teraz ma cechy, które chcesz, potrzebne narzędzia, plus czysty i prosty interfejs, który jest intuicyjny w obsłudze. Znajdziesz go łatwo zbadać i poznać wszystkie funkcje, które mają znaleźć się w bardzo krótkim czasie. I naszej pełnej obsługi klienta jest dostępny dla wszystkich Twoich potrzeb serwisowych.

Oszczędności 40% do 85%

IWBFrontDesk jest znacznie tańsze niż w wielu popularnych systemów zarządzania nieruchomościami (przód oprogramowanie desk). Porównaj dziś.


W Toronto, jednym z naszych podstawowych zasad jest to, że technologia powinna nie tylko ułatwić sobie życie i bardziej efektywne, należy również obniżyć koszty. IWBFrontDesk pewnością realizuje te cele.

Ceny wielu konkurencyjnych systemów wzrasta bardzo szybko, czasami w wysokości 10% lub więcej na rok. Instant World Booking ma tradycję utrzymanie stabilnych cen, a znacznie niższy niż większość konkurencji.

Porównaj ceny z innymi popularnymi systemami zarządzania nieruchomościami.

IWBFrontDesk został całkowicie przeprojektowany od podstaw. Słuchanie potrzeb naszych klientów na całym świecie, nasz system nowej generacji zarządzania nieruchomościami (PMS) oferuje wszystkie narzędzia potrzebne do recepcji w 21 wieku. IWBFrontDesk teraz ma cechy, które chcesz, potrzebne narzędzia, plus czysty i prosty interfejs, który jest intuicyjny w obsłudze. Znajdziesz go łatwo zbadać i poznać wszystkie funkcje, które mają znaleźć się w bardzo krótkim czasie. I naszej pełnej obsługi klienta jest dostępny dla wszystkich Twoich potrzeb serwisowych.
 
 
Zarządzanie Kalendarz Dostępność
Zarządzanie gość
Zarządzanie Rezerwacja
Atrakcyjne, czytelne, i prosta Interfejs
Rachunkowość i sprawozdawczość
Wyciągom
Kompletne rozwiązanie online (nie kopie)
Pełna obsługa klienta
Pełna integracja z Instant World Booking
Pełna integracja z IWB Channel ManagerIWBFrontDesk oferuje najlepsze w systemach zarządzania nieruchomościami, przednim oprogramowania biurku i rezerwację hoteli.
Instant World Booking zapewnia całościowe rozwiązania dla hoteli, hosteli i pensjonat. Dowiedz się więcej o naszych czołowych usług, w tym silników rezerwacji na stronach internetowych zakwaterowania, zarządzanie kanałami i systemu płatniczego.  Instant World Booking usługi