Logo-front

Správa nemovitostí systému

IWBFrontDesk nabízí všechny funkce, které potřebujete ze systému správu nemovitostí (PMS). Vhodné pro hotely, hostely, B & B, a další.

Systémy správy nemovitostí - dozvědět se více

Začínáme dnes

Přihlásit se během několika minut. Získejte až 3 měsíce zdarma, pokud se zaregistrujete na rok. Datum řízení výhrady během několika minut. Správa si denně nebylo nikdy jednodušší.

Registrace Desk přední tabulí

Uložit peníze

Během několika minut, můžete být úspora z 40% na 85% pro váš systém správy nemovitostí. Začít zvyšovat své zisky ještě dnes.

Hotel systém řízení, hostel systém řízení, ceny

Integrované s interaktivní tabulí

Instant World Booking (IWB) je rozhodujícím zdrojem pro rezervace motory (pro hotelové, B & B, a hostelu webové stránky), Channel Management a platebních systémech pro ubytování.

Instant World Booking rezervace Motory, platební systémy, denně softwaru, kanál řízení

Integrované s vaší webové stránky

Zeptejte se naší Záruka nízké ceny pro Váš motor stránky rezervace. IWBFrontDesk nabízí plnou integraci s populárními rezervace motorů z Instant World Booking.

Rezervace Motory integrovat s IWBFrontDesk

Představujeme IWBFrontDesk 2,0

Potřebujete full-featured Správa nemovitostí systému pro Vašeho hotelu, nocleh se snídaní, nebo ubytovně?


Chcete ušetřit peníze?
IWBFrontDesk byl kompletně přepracován od základu. Poslech potřebám našich zákazníků po celém světě, naše další generace Správa nemovitostí systému (PMS), nabízí všechny nástroje, které potřebujete pro váš recepci v 21. století.

IWBFrontDesk nyní má funkce, které chcete, aby nástroje, které potřebujete, a navíc čisté a jednoduché rozhraní, které je intuitivní. Zjistíte, že je snadné prozkoumat a naučit všechny funkce, které chcete ve velmi krátkém čase. A naše kompletní záruční a pozáruční podpora je k dispozici pro všechny vaše potřeby servisu.

Úspora 40% až 85%

IWBFrontDesk je výrazně levnější než mnoho populárních systémů správy majetku (front desk software). Porovnání dnes.


Na Instant World Booking, jeden z našich hlavních zásad je, že technologie by měly být nejen váš život jednodušší a efektivnější, měl by rovněž snížit své náklady. IWBFrontDesk jistě dosahuje těchto cílů.

Ceny mnoha konkurenčních systémů se rychle zvyšuje, někdy ve výši 10% nebo více za rok. Instant World Booking má tradici udržení cen stabilní, a mnohem nižší, než většina konkurence.

Porovnat ceny u jiných populárních systémů správy majetku.

IWBFrontDesk byl kompletně přepracován od základu. Poslech potřebám našich zákazníků po celém světě, naše další generace Správa nemovitostí systému (PMS), nabízí všechny nástroje, které potřebujete pro váš recepci v 21. století. IWBFrontDesk nyní má funkce, které chcete, aby nástroje, které potřebujete, a navíc čisté a jednoduché rozhraní, které je intuitivní. Zjistíte, že je snadné prozkoumat a naučit všechny funkce, které chcete ve velmi krátkém čase. A naše kompletní záruční a pozáruční podpora je k dispozici pro všechny vaše potřeby servisu.
 
 
Dostupnost Správa kalendáře
Hodnocení řízení
Rezervace řízení
Atraktivní, Přehledný a bez námahy rozhraní
Účetnictví a reporting
Fakturační Prohlášení
Kompletní Online Solution (žádné zálohy)
Full Zákaznická podpora
Plná integrace s Instant World Booking
Plná integrace s IWB Channel ManagerIWBFrontDesk nabízí nejlepší v systémech správy majetku, Recepce Software a hotelových rezervací.
Instant World Booking poskytuje začátku až do konce řešení pro hotely, hostely, a bed & breakfast. Dozvědět se více o našich předních službách, včetně rezervace Motory pro ubytování webové stránky, Channel Management a platebních systémů.  Instant World Booking služby